top of page

CLA Croatia tryumfują na finałach Game Gang Show i Reconnect Gaming Fest

Finały zeszłego tygodnia w Słowenii i Serbii okazały się niesamowitym sukcesem dla ligi esportowej CyberLive!Arena. Fani zostali obsypani niesamowitymi wrażeniami z gry i umiejętnościami graczy i trenerów z CLA Chorwacja.

W Słowenii finały Game Gang Show zgromadziły niektórych z najbardziej utalentowanych graczy w regionie. Konkurencja była zacięta, ale w końcu to FICO zwyciężył, zdobywając upragniony tytuł mistrzowski. Th3Prod1gy stawił twardy opór, zajmując drugie miejsce, podczas gdy Dubac zajął 5-8 miejsce.

Akcja toczyła się dalej w Serbii, gdzie gracze rywalizowali o tytuł mistrzowski w Reconnect Gaming Fest. Po zaciętej walce brstimir tryumfował i zdobył koronę. Ogromny wysiłek włożył Marac90, który ostatecznie zajął drugie miejsce. JokerTole i TUNA13 zajęli 5-8 miejsca.

Gratulacje dla FICO, brstimir i innych zawodników za ich niesamowite występy i zasłużone trofea turniejowe. Nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość dla CyberLive!Arena i utalentowanych graczy, którzy sprawiają, że eFootball to tak ekscytujący sport.