top of page

Огляд турніру A1 Adria League

Для гравців CLA Хорватія турнір A1 Adria League проходив з 7 квітня по 3 червня. Хлопці продемонстрували неймовірний талант і отримали призи. Ці змагання були наповнені хвилюванням, розчаруванням і, зрештою, хлопці посіли призові місця потрапивши в ТОП-4. Давайте докладніше розглянемо їхній виступ у турнірі.

Відбірковий етап:

Конкуренція була дуже жорсткою, тому що понад 150 гравців брали участь у численних відбіркових змаганнях протягом місяця. Багато професійних і напівпрофесійних гравців продемонстрували свою майстерність. Серед них FICO та Th3Prod1gy відзначилися вражаючими виступами. FICO показав хорошу гру, набравши 130 очок і посів почесне 2-е місце в турнірній таблиці. Th3Prod1gy набрав 100 очок і посів 7-е місце. На жаль, marac90 не пройшов кваліфікацію на груповий етап, посівши 9-те місце. Однак коли один гравець із топ-8 вибув, marac90 і двом іншим учасникам випала можливість поборотися за призове місце, якою він рішуче скористався.

Груповий етап:

Коли турнір перейшов у груповий етап, FICO продовжував вражати. Домінуючи у своїх матчах, він здобув перемогу з фантастичним рахунком 3-0. Його майстерність і самовладання зробили його виступ чудовим. У цей час, marac90 також показав високі результати, завершивши етап з вражаючим рахунком 3-1. На жаль, Th3Prod1gy зіткнувся з деякими труднощами і завершив груповий етап з рахунком 1-3, але його старання заслуговують на повагу.

Фінал:

FICO і marac90 почали етап Double Elimination у верхній сітці, але не змогли виграти. Однак їхні шляхи перетнулися в нижній сітці, що призвело до напруженого поєдинку. У підсумку FICO переміг і забезпечив собі місце в наступному раунді, а marac90 вибув із турніру і зайняв місце в TOP-4.

Незважаючи на запеклу боротьбу, FICO зрештою програв в останньому матчі по пенальті, завершивши свій виступ із почесним 3-м місцем і призом у 300 євро. Тим часом, marac90, завдяки своєму досвіду і майстерності посів 4-е місце і отримав приз у 150 євро.

Загалом, турнір A1 Adria League став захопливою подією для гравців CLA Хорватія. Граючи в кіберфутбол вони продемонстрували величезне бажання та здатність змагатися на найвищому рівні. Хоча FICO і marac90, можливо, і не вийшли в офлайн-фінал, їхнє потрапляння до четвірки найкращих гравців свідчить про їхні здібності. Ми цінуємо їхні зусилля і з нетерпінням чекаємо нових битв на віртуальному полі. Вітаємо всіх гравців з їхньою блискучою грою в турнірі A1 Adria League!